YuzNjaC! - View topic - s1mple - KONKURS ZA ADMINA
View unanswered posts | View active topics It is currently 12 Nov 2019, 22:34

Forum rules

KAKO KONKURISATI ZA ADMINA:

• Ukoliko želite da se konkurišete za admina na našim serverima, to ćete uraditi tako što ćete otvoriti novi topic i popuniti anketu na sledeći način:

- Ime, prezime i nick
- Godište
- Odakle ste
- Da li ste nekad bili admin na drugim serverima i kojim
- Da li ste trenutno admin na nekom serveru i kojem
- Koliko dugo igrate na YuzNaC! serverima
- STEAM_ID
- Server na kome konkurisete

• Uslovi koje treba da ispunite i koji su neophodni za dobijanje admina na našim serverima:

- Da imate instaliran TeamSpeak 3
- Da dobro poznajete amx_komande i rad sa njima
- Da poštujete pre svega admine, a zatim igrače
- Da držite red i mir na serverima
- Da budete aktivni kako na serveru, tako i na forumu

- U koliko dobijete admina , dobicete probnog , koji ce kao obuka trajati mesec dana , sa odredjenim flagovima , ko zadovolji nase zahteve , dobice stalnog admina.
-Prvo sto cete dobiti je rank na forumu , da bi mogli da vidite admin sobe i topice koji su bitni , onda cete procitati te topice , i napisati da ste procitali , jer bez toga admina necete dobiti , e kad sve to procitate , onda cemo pricati o flagovima , jer da vam napomenem , onaj ko kaze da je procitao pravila , a nije , slaze me , dobice ban sa servera.
NAPOMENA:
Ukoliko niste u stanju ispuniti bilo koji uslov, nema potrebe da se konkurišete, jer će vaši zahtevi dobiti negativan odgovor od strane head admina, a potom izbrisan. Međutim, ukoliko možete ispuniti uslove i mogućnosti, odgovor ćete dobiti u najkraćem mogućem roku.

Image

Reply to topic  [ 2 posts ] 
 s1mple - KONKURS ZA ADMINA 
Author Message
Novice

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Post s1mple - KONKURS ZA ADMINA
- Ime, prezime i nick: Nikola, s1mple
- Godište: 99
- Odakle ste: Sarajevo
- Da li ste nekad bili admin na drugim serverima i kojim: Bio sam na dosta servera, stvarno se ne mogu sjetit ali bilo je servera raznih modova, imao i svojih bezbroj servera, tako da znam svaku komandu koja postoji, ako treba i testirat, nije problem.
- Da li ste trenutno admin na nekom serveru i kojem: Nisam cs igrao 3 godine, tako da nisam.
- Koliko dugo igrate na YuzNaC! serverima: Tek par dana, mijenjao sam nickove ali na s1mple igram stalno, svidjela mi se ekipa i mape koje puštate zato konkurišem.Naravno ako treba i bust i doniranje tu sam i za to.
- STEAM_ID: STEAM_0:0:1511818469
- Server na kome konkurisete: Public naravno hehe

22 May 2019, 02:49
Profile
Administrator
Administrator

Has thanked: 8 times
Been thanked: 135 times
Post Re: s1mple - KONKURS ZA ADMINA
Druze mnogo slaba aktivnost , pojacaj malo , budi tu , pa cemo videti

22 May 2019, 11:37
Profile