YuzNjaC! - View topic - Predlozi
View unanswered posts | View active topics It is currently 09 Aug 2020, 19:16

Reply to topic  [ 1 post ] 
 Predlozi 
Author Message
Novice

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Post Predlozi
Svidja mi se public server jer volim manje servere koji nisu vecito prepuni nego tako povremeno u spici dana ili vikendom (iako je cilj svakog servera da bude stalno prepun). Evo par predloga
- Zbog stekanja da se uvedu kamp zone
- Afk playeri kad je pun server da se kikuju ili prebacuju u spec ako nije pun
- Da se popravi bag na pocetku mape da ne restatruje 2x za live
To su neke 3 stvari sto smaraju igrace, tj mogu da smetaju
Jos bih uveo nove mape, i uveo glasanje na kraju mape. Jako mi se svidja sto kad istekne vreme se pusti da se odigra runda. Sto igrace nece nervirati, i sto takodje ne treba admin da menja mapu usred runde.
Kad je ovako puniji server bilo bi dobro da se pusta cesce, ili bar u glasanje, nuke, piranesi, chateau, tucan, dust, dust2002. Da se malo izadje iz monotonije inf dd2 i ww.
Sprej sto je ukinut, to mislim da ne treba dozvoiliti da neko ima sprej uvredljivog sadrzaja, ovako ljudi vole iz sprdnje da udaraju sprejeve, mislim da to nije lose, sem ako se nema neki posebni razlog za ukidanje, to je samo moj predlog.

Ima tu jos dosta sitnica koje su super, ali da ne pisem previse to je otprilike nesto glavno sto ne bi bilo lose. Inace pohvale server je sasvim pristojan

Pozdrav i pucamo se :)

14 Jul 2019, 22:04
Profile
Reply to topic   [ 1 post ]