YuzNjaC! - View topic - ZALBE NA RAD ADMINA
View unanswered posts | View active topics It is currently 10 Dec 2019, 05:01

Reply to topic  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 ZALBE NA RAD ADMINA 
Author Message
Novice

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Post Re: ZALBE NA RAD ADMINA
jbg neam ja sta vise ovdje tako da svima pozzzz

01 Jun 2019, 20:28
Profile
Administrator
Administrator

Has thanked: 57 times
Been thanked: 18 times
Teodora je u pravu. Video sam da je prijavljen, bio sam u spec, ali sam morao nakratko da idem. Pre toga si napisao, citiram: "Jbt koliko lagaaa, ne pišite na chat laga mi od toga!!! Sad ga moram iskljuciti", što si i uradio i nastavio igrati, samim tim nisi ni video prijave za tog igrača, ni šta ko od nas piše, jer ti se igralo... Napravio si grešku, tu su posledice i uživaj u igri na serveru.

02 Jun 2019, 17:15
Profile
Novice

(1)<Warrior> Player : i m from egypt guys

*** N1 killed (1)<Warrior> Player with a headshot from m4a1 ***
Vlada Nemilosrdni (RADIO): Fire in the hole!
[YuzNjaC! Public Alf] Uspesno ste resetovali svoj skor
*DEAD* Vlada Nemilosrdni : /rs

*DEAD* SoneJe : boli nas racku :D

PTB: Round ended, checking teams.
[DODAJTE NAS NOVI IP YuzNjaC! Public Alfa IP: 193.105.163.202:27030]
*** SoneJe killed N1 with a headshot from ak47 ***
Dobro vece,

Razumem da u poslednje vreme nisam potpuno redovan igrac na serveru, nadam se da nema losis osecanja zbog toga(poceo sam da radim, ne druzim se kao pre sa ostalim igracima itd,)

Veceras sam imao diskuabilnu situaciju sa adminom Tom&Yerry(oprostite ako sam pogresio nick, slican je naziv). Naime bio sam 30 do 45 sekundi afk jwr mi je pristigla poruka i zeleo sam da odgovorim na nju. Nisam se disconectovao sa servera. pocetkom sledece runde, znajuci da sam u prethodnoj bio afk sam napisao ``evo sad sam tu`` i krenuo da igram.

Svakako slazem se da je moja krivica bila sto sam bio afk bio u prethodnoj rundi ali cini mi se da je slay bila dovoljna kazna. Ako sam preterao, izvinjavam se zaista(desavalo se u proslosti da preteram) ali mislim da to ovog puta nije bio slucaj.

* <Warrior> Player changed name to pale
*** ZUMBA killed (1)<Warrior> Player with a headshot from m4a1 ***
nisu_ovo_simpsonovi (RADIO): Hold This Position.
[mdbBans] Proveravam da li ima banova koji su istekli...
**_zaliihhh_** killed self with grenade
Vlada Nemilosrdni : evo sad sam tu

ZUMBA killed SoneJe with m4a1
nisu_ovo_simpsonovi (RADIO): Hold This Position.
ZUMBA killed pale with m4a1
pale (RADIO): Go go go!
*** MaRiJa killed nisu_ovo_simpsonovi with a headshot from m4a1 ***
Vlada Nemilosrdni died
Vlada Nemilosrdni (RADIO): Fire in the hole!
ADMIN Tom Jerry: slay Vlada Nemilosrdni
PTB:

Naravno Tom je ok lik i kapiram da sam delom i ja pogresio ali hteo sam da se pribelezi slucaj(just in case), hvala

19 Sep 2019, 01:34
Profile
Novice

U suštini mislim da je dupli slay prevelika kazna.

19 Sep 2019, 01:52
Profile
Novice

Druze Vlajko ukratko cu samo jer ne volim rasprave. Kao sto si sam i rekao svestan si da si kriv, tako sam i postupio, jednim slay nisu bila 2, to nmj da mi nameces jer je jedan bio. Kako god izvinjavam ti se i razumem ti si stariji igrac nekada i admin ali 3 partiju te vidim tako nisam znao da si pricao telefon il sta ti ja znam nemam trece oko i morao sam 1 cisto eto mozda vise zajebancija da je kao sto sam ja nekada dobijao od tebe ban na 10 min gagovanje neko sve po zasluzi i u duhu te igre. Nadam se da cemo se lepo pucati i dalje i ako moze da ovo ostavimo u tom trenutku idemo dalje? SVako dobro i pozdrav za tebe

20 Sep 2019, 00:42
Profile
Administrator
Administrator

Has thanked: 57 times
Been thanked: 18 times
Ovako, da i ja nešto kažem mimo toga što nisam bio prisutan tu...

Slay kako god da okreneš, nije smeo tek tako da dobije. Server je još uvek u razradi i oporavci (što se tiče sadržaja i pluginova) od menjanja IP adrese, ali postoji AFK-kicker. Na kraju krajeva, i da ne postoji, igrač se slay samo ako je kraj runde, ako je poslednji preostao, ako luta daleko od zadatka tima u kojem igra, ako se šteka, a na njega se čeka, ako nosi C4, a ne zna kud ide i slično (ili pokoji miks od navedenog). AFK igrač u bazi, na početku ili sredini runde, ako nije "krivac" za ovo gore što sam pomenuo ne smeta nikom i prema tome ne bi tek tako trebao dobiti slay, jer nikad ne znaš da li je nekom zazvonio telefon, stigla poruka, pozvonio neko na kućna vrata, stigla dostava (i slično) i može se vratiti u igru svakog trenutka. Ako je AFK po nekoliko rundi, tu uskače AFK-kicker, ako ne, onda admin reaguje sa slay/kick. :)

U svakom slučaju, rešili ste to, po meni je ovo sitnica, ali hvala Vladi na kritici, potrudićemo se da se popravimo i hvala Tomu na brzom odgovoru. Uživajte ♥

20 Sep 2019, 19:50
Profile
Reply to topic   [ 126 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13